top of page

Pierwszy wpis blogowy na mojej stronie

Zaktualizowano: 2 lis 2022


Moi Drodzy,


oddaję w Wasze ręce, a bardziej w Wasze oczy, moją stronę internetową, nad którą bardzo długo myślałam i pracowałam. Tworzenie strony z pomocą profesjonalistki zajęło mi kilka miesięcy i pewnie dalej by to trwało, lecz miałam już ogromną potrzebę wypuszczenia strony w świat. Mój perfekcjonizm (o co siebie kompletnie nie podejrzewałam) doprowadził do tego, że ciągle coś poprawiałam i szlifowałam, wciąż wydawało mi się, że strona nie jest jeszcze gotowa.

W końcu powiedziałam sobie: dość!

Idź dziewczyno naprzód.

Postanowiłam, że będę po prostu doskonaliła stronę i rozwijała swój potencjał na Waszych oczach. Strona nie jest jeszcze w pełni kompatybilna z systemem płatności, ale codziennie robię na niej coś nowego, i to też już niebawem zrobię.


Jest listopad, teraz szybko robi się ciemno i będzie coraz mniej słońca. Dlatego postanowiłam Wam pomóc. A moją pomocą będą kolorowe obrazy, które namalowałam. Wiem z wielu rozmów z moimi klientami, że moje obrazy wnoszą radość i energię do ich domów. Dlaczego nie dać też tego Wam?

Teraz wszystkie moje obrazy zaprezentuję w jednym miejscu, na mojej stronie. Będziecie mogli je oglądać, jeden po drugim, bez żadnych zakłóceń. I tak może jakoś przeżyjemy ten listopad. A potem będzie grudzień…

Grudzień to czas magiczny i świąteczny, wtedy się zatrzymujemy i myślimy o bliskich. Czasem też kupujemy im prezenty. Dlatego postanowiłam, że pokażę Wam już w listopadzie kolekcje czterech obrazów z kwiatami, które namalowałam z możliwością zakupu przez Was – dla Was albo Waszych bliskich. Mam nadzieję, że do tego czasu zadziała już sklep, a jeśli nie, to nie martwcie się. Kontaktujcie się ze mną za pomocą formularza.

To jak, zaczynacie przygodę ze mną?

Jeśli jesteście zainteresowani, jak będzie przebiegała ścieżka mojej malarskiej kariery w internecie, to zapraszam Was do śledzenia mojej strony i moich mediów społecznościowych.


Ponadto na mojej stronie, w dolnej stopce znajdziecie przycisk do dołączenia do listy e-mailingowej. W newsletterach do Was będę się starała Was zaciekawić i dać Wam chwilkę wytchnienia, a także możliwość obcowania z moją sztuką.

Serdecznie zapraszam!

Kasia

177 wyświetleń6 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

6 Comments


Irmina Kota
Irmina Kota
Nov 11, 2022

Jak patrzy się na Twoje obrazy to myśl o jakichkolwiek trudnościach to jak oksymoron w tekście, paradoks w życiu...ale jak widać można to lekko przeskoczyć ;) i tworzyć budzące radość kolorowe obrazy ...

Like

Milimetriks
Milimetriks
Nov 01, 2022

Cieszę się Kasiu, musiało trochę czasu minąć i Ty musiałaś jakoś przetrawić, że pokazujesz wszystkie prace na raz :) To bywa trudne, ale widzę że masz to za sobą :) Teraz będzie tylko ciekawiej :)

Like
Kasia Rubin Art
Kasia Rubin Art
Nov 01, 2022
Replying to

Gosiu, masz absolutną rację, musiałam to przepracować. Dziękuje Ci za wszystko co dla mnie zrobiłaś i za to ile mnie nauczyłaś i uczysz :D Teraz tylko będzie lepiej.

Like

Cudownie! Nie mogę się doczekać Twojej wrażliwości, fantazji i niesamowitego talentu! Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Ci w Twojej Artystycznej Drodze 🥰

Like
Replying to

Z przyjemnością Kasiu 😊💛💫

Like
bottom of page